Devonreksų veislynas “Aksoma” 2014 m. yra įregistruotas Pasaulinėje kačių federacijoje WCF ir yra tarptautinės felinologų asociacijos “Alpha catum” narys.

Veislyno “Aksoma” pavadinimas atspindi mūsų augintinių švelnumą visomis prasmėmis! Devonreksas – meili, lipšnaus būdo ir švelni lyg aksomas katė!❤️ Tiesiog neįmanoma atsispirti pagundai apkabinti šį minkštą aksominį padarėlį.

Mūsų veislyne visi augintiniai gyvena ir auga kartu su mumis, mūsų namuose, ir yra be proto mylimi ir lepinami visų šeimos narių. Kačiukai yra apsupti begaline meile ir šiluma ir, kaip ir mūsų šeimoje augantys vaikai, yra mokomi disciplinos ir paklusnumo. Mūsų veislyne galite įsigyti kačiuką veisimui ar auginimui namuose.

Kačiukai į naujus namus iškeliauja pilnai socialiai adaptuoti, išmokyti savarankiškumo, pripratinti prie nagų draskyklės ir tualeto, integruoti į šeimos gyvenimą. Visi kačiukai yra su dokumentais, turi integruotą mikročipą, paskiepyti ir nukirminti.

Kiekvienas kačiukas gauna savo kraitelį. Jums belieka mėgautis malonia draugija!

————————————————————————————————————

Kodėl devonreksai? Todėl, kad nieko panašaus į jį jūs nerasite, todėl, kad tai ne tik katinas.. todėl, kad jie beveik kalba, be proto myli.. tiesiog… todėl, kad jie nerealūs 🙂

Žodyje “Devonreksas” telpa Meilė, Švelnumas, Šiluma, Draugystė ir begalinis prieraišumas. Kates mylėjau visą gyvenimą, bet kai mūsų šeimoje apsigyveno pirmas devonreksas, supratau, kad tai tik reksomanijos pradžia 😁

Devonreksas nėra “tik” katė. Šis be galo meilus, švelnus, jautrus ir murkiantis sutvėrimas bus pats ištikimiausias Jūsų draugas!  Namuose niekada nesijausite nei vienas, nei vienišas! Šis Jūsų šeimos narys mielai pažiūrės su Jumis kiną, pasivaišins gardžiu kąsneliu iš Jūsų lėkštės, jis nepyks, jei išpilsite stiklinę vandens, o mielai pasidžiaugs puikia slidinėjimo trasa!

Ar kada mylėjote iki begalybės? Be išskaičiavimo, be naudos.. Savo šiltu murkiančiu žvilgsniu, meiliais prisilietimais ir šiltu kūneliu kačiukas išlydys Jūsų širdį. Jis mylės Jus  laimingą, liūdną, piktą, nusivylusį..Mylės jus susivėlusį ir nesipraususį 🙂 Devonreksas parodys Jums, kaip reikia mylėti!

Lina Vilimavičienė, devonreksų veislynas “Aksoma”